Klub Integracji Społecznej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zakończenie realizacji projektu „ Klub integracji społecznej drogą do wysokiej jakości usług w Gminie Srokowo”

Przejdź do - Zakończenie realizacji projektu „ Klub integracji społecznej drogą do wysokiej jakości usług w Gminie Srokowo”

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Srokowie zrealizował  projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach RPO Warmia Mazury 2014- 2020 pn. „Klub integracji społecznej droga do wysokiej jakości usług w Gminie Srokowo” w okresie od 22 sierpnia 2018 r. do 4 grudnia 2019 r.

13 grudnia 2019
Czytaj więcej o: Zakończenie realizacji projektu „ Klub integracji społecznej drogą do wysokiej jakości usług w Gminie Srokowo”

Kolejny etap projektu już za nami - wizyta studyjna 2019 !

Przejdź do - Kolejny etap projektu już za nami - wizyta studyjna 2019 !

Uczestnicy II edycji projektu pn. "Aktywizacja społeczno-zawodowa w Gminie Srokowo" wzięli udział w dwudniowej wizycie studyjnej. Grupa poznała różne formy przedsiębiorczości na przykładzie Wioski Hobbitów i Centrum Edukacji   i Promocji Regionu w Szymbarku. Uczestnicy wizyty studyjnej poprzez aktywny udział w grze terenowej poznali jak funkcjonuje taka gra, mogli obserwować osoby prowadzące grę, ich zaangażowanie, stroje i umiejętności aktorskie. Natomiast w Szymbarku uczestnicy projektu wzięli udział w warsztatach wypieku chleba oraz mogli zaobserwować jak wykorzystano elementy architektury regionalnej i dziedzictwa kulturowego regionu w działalności gospodarczej.

31 października 2019
Czytaj więcej o: Kolejny etap projektu już za nami - wizyta studyjna 2019 !

Wydarzenie lokalne 2019 „Rety, rety- Kabarety i Balety!”

Przejdź do - Wydarzenie lokalne 2019 „Rety, rety- Kabarety i Balety!”

Po długich przygotowaniach uczestnicy II edycji projektu p.n.: "Aktywizacja społeczno-zawodowa w Gminie Srokowo" wspólnie zorganizowali wydarzenie lokalne skierowane do społeczności lokalnej. W tym roku miejscem organizacji wydarzenia „ Rety, rety -Kabarety i Balety !” była miejscowość Jegławki.

31 października 2019
Czytaj więcej o: Wydarzenie lokalne 2019 „Rety, rety- Kabarety i Balety!”

Uczestnicy II edycji projektu rozpoczęli zajęcia warsztatowe

Przejdź do - Uczestnicy II edycji projektu rozpoczęli zajęcia warsztatowe

Kolejnych 13 uczestników projektu „Aktywizacja społeczno-zawodowa w Gminie Srokowo” rozpoczęło od marca 2019 r. cykl szkoleń warsztatowych. Warsztaty poprzedziły  indywidualne spotkania z doradcą zawodowym i psychologiem, które  poprzez  diagnozę, sytuację funkcjonowania społecznego i zawodowego, określą kompetencje, zasoby, trudności, problemy, predyspozycje, potrzeby i oczekiwania  u uczestników projektu.

31 października 2019
Czytaj więcej o: Uczestnicy II edycji projektu rozpoczęli zajęcia warsztatowe

Uczestnicy projektu rozpoczęli zajęcia warsztatowe

Przejdź do - Uczestnicy projektu rozpoczęli zajęcia warsztatowe

13 uczestników projektu „Aktywizacja społeczno-zawodowa w Gminie Srokowo” rozpoczęło od kwietnia cykl szkoleń warsztatowych. Warsztaty poprzedziły  indywidualne spotkania z doradcą zawodowym i psychologiem, które  poprzez  diagnozę , sytuację funkcjonowania społecznego i zawodowego, określą kompetencje, zasoby, trudności, problemy predyspozycje, potrzeby i oczekiwania  u uczestników projektu.

18 maja 2018
Czytaj więcej o: Uczestnicy projektu rozpoczęli zajęcia warsztatowe

Zapraszamy do udziału

4 kwietnia 2018